COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

26.03.18

Ocenění: DADDY!

Snímek DADDY z roku 2016, režiséra Geralda McCulloucha, jenž také ztvárnil jednu z hlavních rolí, získal o víkendu na festivalu qFLIX ve Philadelphii cenu diváků za nejlepší hraný film. Velká gratulace!

Zmiňujeme to z toho důvodu, že v DADDY, uslyšíte Coreyho hudbu, s tou je totiž tvorba Geralda McCulloucha úzce spjatá, přátelí se šestadvacet let a toto není poprvé, co Corey k projektům tohoto všestranného umělce své skladby jako hudební doprovod.

Na festivalu qFLIX Corey zahrál a promítán byl také další počin, na kterém se hudebník podílel, dokument All Male, All Nude. Soundtracky k oběma snímkům si můžete zakoupit na Coreyho stránkách či na známých hudebních platformách, v mp3 formátu. Oba filmy vyšly také na DVD, disky lokalizované pro region 1 byly rozšířeny o zajímavé bonusy.

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019