This is only a fansite. No copyright infringement is intended. We claim
no rights. All pictures or other
materials belong to their owners.
Should you have any questions,
please, do not hesitate to contact us.

Labels

19.10.17

Koncert ve Svitavách, bude pomáhat druhým

25.11. Corey vystoupí ve svitavském Kině Vesmír v rámci malé filmové přehlídky SPARKS - Stories and Friends, jenž bude zahrnovat 3 snímky Geralda McCulloucha (DADDY, The Moment After i dokument All Male, All Nude), u kterých se značně podílel na hudebním doprovodu, o akci si povíme později.

Podstatnou záležitostí je totiž fakt, že tento unikátní koncert, obsahující průřez Coreyho tvorbou a jeden velmi příjemný bonus, nejen zajistí jedinečný zážitek, ale také bude pomáhat druhým, vstupné je totiž dobrovolné a výtěžek z něj poputuje svitavskému dennímu centru pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením, stal se tedy vlastně koncertem benefičním. Diváci si tak užijí nejenom skvělou hudební zábavu, ale rovněž dostanou možnost podpořit ty, kteří to skutečně potřebují. Koncert začne v 19:30.Svitavské denní centrum, patří mezi důležitá zařízení pro zmíněnou cílovou skupinu, jelikož poskytuje nejen zázemí k volnočasovým aktivitám, ale také pro osobní rozvoj, kondiční výuku, rozvin samostatnosti a podobně, včetně návštěvy kulturních akcí, mezi pravidelné činnosti, podle jejich dlouholetého dobrovolníka, jenž určité je spoluautorem myšlenky darování výtěžku právě jim, patří canisterapie čili hravé psíkusy s čtyřnohým kamarádem, šicí či výtvarná dílna nebo dramaterapie - při které se klienti stávají herci ztvárňující nejrůznější role, nechybí lekce jednoduché angličtiny.

Tímto bychom vás všechny chtěli, co nejsrdečněji na koncert pozvat a poprosit vás, abyste informace o něm šířili dále, jelikož čím více diváků přijde, tím dostane výtěžek větší šanci pěkně narůst.  Pojďme spolu podpořit tuto skvělou věc.

0 comments:

Okomentovat