COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

19.10.17

Koncert ve Svitavách, bude pomáhat druhým

25.11. Corey vystoupí ve svitavském Kině Vesmír v rámci malé filmové přehlídky SPARKS - Stories and Friends, jenž bude zahrnovat 3 snímky Geralda McCulloucha (DADDY, The Moment After i dokument All Male, All Nude), u kterých se značně podílel na hudebním doprovodu, o akci si povíme později.

Podstatnou záležitostí je totiž fakt, že tento unikátní koncert, obsahující průřez Coreyho tvorbou a jeden velmi příjemný bonus, nejen zajistí jedinečný zážitek, ale také bude pomáhat druhým, vstupné je totiž dobrovolné a výtěžek z něj poputuje svitavskému dennímu centru pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením, stal se tedy vlastně koncertem benefičním. Diváci si tak užijí nejenom skvělou hudební zábavu, ale rovněž dostanou možnost podpořit ty, kteří to skutečně potřebují. Koncert začne v 19:30.Svitavské denní centrum, patří mezi důležitá zařízení pro zmíněnou cílovou skupinu, jelikož poskytuje nejen zázemí k volnočasovým aktivitám, ale také pro osobní rozvoj, kondiční výuku, rozvin samostatnosti a podobně, včetně návštěvy kulturních akcí, mezi pravidelné činnosti, podle jejich dlouholetého dobrovolníka, jenž určité je spoluautorem myšlenky darování výtěžku právě jim, patří canisterapie čili hravé psíkusy s čtyřnohým kamarádem, šicí či výtvarná dílna nebo dramaterapie - při které se klienti stávají herci ztvárňující nejrůznější role, nechybí lekce jednoduché angličtiny.

Tímto bychom vás všechny chtěli, co nejsrdečněji na koncert pozvat a poprosit vás, abyste informace o něm šířili dále, jelikož čím více diváků přijde, tím dostane výtěžek větší šanci pěkně narůst.  Pojďme spolu podpořit tuto skvělou věc.

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019