COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

27.03.18

Možná nové album?

Podle všeho Coreyho pracuje na nových skladbách, jedna měla již remiérovat na jedné z domovských šou. To by se dalo brát jako předznamenání chystaného nového alba.

Všichni si klademe otázku, v jakém duchu by se album neslo, ty poslední REALITY a SPARKS jsou žánru elektronické taneční hudby, není zatím jisté zda Corey bude v tomto trendu pokračovat, ale spíše ano.

Jsme také zvědaví, zde nový dokument režiséra Geralda McCullouch 'Stuck In Greece' bude doplněn o Coreyho hudbu jako tomu bylo u předchozích projektů GM. Všechno to pro vás sledujeme a pokud budeme něco vědět, ozveme se.

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019