COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

07.08.18

Info a Into The Light

Coreyho nové album Into The Light by mělo vyjít nejdéle 18. září, je to patrné z webovém stránky, kde Corey už oznámil párty na oslavu, že se jeho další kousek dostane na světlo. Tak bychom se mohli po měsících čekání konečně dočkat, už se těšíte? Podle všeho by to měla být pecka, opět něco pro taneční parkety a párty, z oblasti elektronické hudby. Navrátí se i spolupráce s Nashomem.

Hned pak 21 září Corey vyrazí za námi do Evropy, na malé evropské turné, výpis koncertů vidíte vlevo na panelu. Všechno opět začne ve Svitavách, kde proběhne již avizovaný akustický koncert, ale jeden, asi elektronický by se měl udát i v Praze. Více informací o těchto akcích vám přineseme později, všechno se začíná pěkně rozjíždět. Tak jsou již ve výrobě další zajímavé články, které by měly být hotové v těchto týdnech.

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019