COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Potvrzeno, v novém Geraldově snímku „All Male, All Nude 2“ zazní Coreyho skladby. Film je ve fázi postprodukce.

Aktuální čas v New Yorku

17.06.18

Folsom East & Into The Light

Ahoj všichni,
 v aktuálním newletteru Corey připoměl, že dnes vystoupí na Folsom East festivalu a dodal jednu důležitou věc, jeho nové EP, tedy 'krátké album' vyjde na světlo až v září oproti původnímu vyjádření, což znamená, že se tak stane zjevně před nástupem na druhé evropské turné, to nám připomíná fakt, že Corey 27. září vystoupí v Berlíně a české datum by také mělo být známo, ale zpět k festivalu.

Už tradičně je červen tzv. 'Pride Month' tedy měsícem hrdosti LGBTQ komunity, z tohoto důvodu se pořádají různé akce, ať už festivaly, koncerty nebo třeba pochody, minulý týden k této příležitosti Corey vystoupil na Jersey Pride v New Jersey, dnes se chystá na festival Folsom East a v posledním červnovém týdnu ho čeká akce v Dallasu.
Festivalu Folsom Street East dnes v New Yorku proběhne už 21. ročník a jedná se o největší outdoor LGBTQ a kink-fetish fesťák východně od Missippi, pořádaný od roku 1997, nejde pouze o zábavu, ale o benefici, od svého vzniku se za tu dobu stal například vrcholem kalendáře příznivců kůže a obdobných záležitostí. Koná se venku a jeho hlavní složkou je svoboda, sdílený svobodný prostor pro společné vášně.

Folsom Street East, Inc. oslavuje a inspiruje účast a hrdost na fetiši, kink a LGBTQ komunity vytvořením bezpečných prostor pro veřejné vyjádření sexuální identity. Folsom Street East propaguje jiné neziskové organizace sloužící těmto komunitám a poskytuje jim granty. Jako každý takový festival se snaží o to, aby taková témata nezůstala tabu a hovořilo se o nich a podporovala se tolerantnost společnosti k těmto věcem, ty sami o sobě totiž nemusejí být vždy dobře přijímány. 

Cíle a vize akce jsou následující: 
  •  Představujeme si svět, kde se sexuální sebeobjevení a naplnění je podporováno prostředím, které je bezpečné.
  • Představujeme si svět, v němž se rozšiřuje přístup k rozmanitým společenským prostorům souvisejících s touto tématikou a strach z stigmatu a negativních důsledků se zmenšuje.
  • Představujeme si svět, v němž jsou všichni lidé oprávněni napadnout sexuální normy a doplnit široké spektrum sexuálních identit a výrazů.
Uznámí: 
  •   2016 - Cena - New York City Anti-Violence Project Community Hero Award (Newyorkského projektu proti násilí) 

Location: 530 W 27th St, New York, NY 10001, Spojené státy americké

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019