COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

08.04.18

'Everything' - 10 let od vydání

Ten čas tak letí, až je skoro těžké uvěřit, že se dnes připomíná desetileté výročí vydání Coreyho sólového debutového alba 'Everything'. Kolekci lze zařadit do žánru punk rocku a pro samotného Coreyho je velmi emotivní záležitostí, jelikož mu pomohlo vypořádat se s nepříliš pozitivními věcmi v jeho životě a uzavřít je. Navzdor živé hudbě podněcující k tanci obsahuje album rozličné emoce, bolest i hledání sebe sama. 
Corey je ale moc rád, že jej má stále ve svém katalogu, i když jak osobně říká, posunul se již jinam, dál a nyní se zaměřuje ve své tvorbě na něco úplně jiného, čímž nemyslí jen změnu žánru. Některé ze skladeb z 'Everything' se objevily ve filmu Geralda McCulloucha 'DADDY'. 
Pokud máte chuť na nostalgii či jste prostě jen zvědaví jak dlouhou cestu Corey za ten čas ušel můžete si album poslechnout online nebo stáhnout na Coreyho stránce. Zakoupením alba podporujete přímo tohoto umělce.

0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019