COREY TUT

Corey TuT je talentovaný americký hudebník a zpěvák z New Yorku, který se neomezuje na jeden určitý žánr, vyrůstal se zpěvem v chlapeckém sboru a první skladbu napsal již v 8 letech, alba vydává od roku 2008, spolupracoval s mnoha velkými jmény jako Ad Rock nebo Super Budha. Jeho skladby byly použity v několika nezávislých filmech a programech například na ABC, NCS Sports či NFL a jeho hlas můžete slyšet v reklamách například pro Toyotu, dietní Pepsi, Ford a dalších...
Aktuálně: Corey přislíbil vydat na jaře akustické EP.

Aktuální čas v New Yorku

04.01.18

10 let: 1. video na yb

Je to trochu k nevíře, jak ten čas letí, uplynulo 10 let od doby, kdy Corey vydal na svém youtube kanálu vůbec první video. Jde o písničku 'Wayside' z jeho prvního alba 'Everything', které jak sám říká mu pomohlo překonat velmi těžké období a on teď, když se ohlíží zpět těžko poznává toho muže, jenž ty skladby napsal.

Od uveřejnění videa 'Wayside', krásné akustické podoby této skladby jen s kytarou, se Corey hodně změnil, tím nemyslíme jen kus cesty, který ušel a jak se měnila jeho hudební dráha a je tedy teď docela jinde, ale myslíme tím také proměnu k jaké se dopracoval vzhledem, pokud vás zajímá, jak tento vždy, řekněme 'výrazný' hudebník vypadal před 10ti lety neváhejte a už proto si video pusťte. Poznali byste jej vůbec? :)

'Sedíc na své posteli, hledící z okna ven na chladný zimní den' 


Ten den ještě vyšlo video skladby
As I Walk Away


0 komentáře:

Okomentovat

Děkujeme Ti za Tvůj komentář, měj príma den.

EUROTOUR 2019